طرح مجموعه تفریحی گردشگری «غار سنگی خالو حسین کوهکن» عملیاتی شد

وب‌سایت خبری ده نگی بانه وره؛ فیصل یوسفی شهردار بانه‌وره در گفت‌وگو با وب‌سایت خبری ده‌نگی بانه‌وره از کلید خوردن طرح مجموعه‌ی تفریحی گردشگری «غار سنگی خالو حسین کوهکن» در منطقه توریستی میگوره از توابع شهر بانه‌وره خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ده‌نگی بانه‌وره، یوسفی دیروز در جمع بازدیدکنندگان و گردشگران سرای سنگی حسین کوهکن، اظهار داشت: مباحث گردشگری این مجموعه برنامه‌ریزی شده و پله پله عملیاتی خواهد شد و در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز، سرعت اجرایی شدن این پروژه افزایش خواهد یافت.

شهردار بانه وره در ادامه افزود؛ روستای توریستی میگوره با بهره‌مندی از آب و هوای پاک، طبیعت بکر و دست‌نخورده از جمله مناطق مستعد جذب توریست و گردشگر طبیعت، و غار سنگی خالو حسین که به عنوان یکی از جذابترین و شگفت‌انگیزترین آثار ایران شناخته می‌شود، مستعد جذب توریست و بازدیدکننده.

فیصل یوسفی عنوان کرد: اجرای فاز اول طرح این مجموعه، ارائه دادن خدمات از قبیل تبلیغات و تهیه و تأمین آب، ساخت پارکینگ، سرویس بهداشتی، آلاچیق، سکو و سایه‌انداز، حصارکشی و… در نظر گرفته شده است و تقریباً همه آنچه گردشگران نیاز داشته باشند در این مجموعه ساخته خواهد شد.