«تجربه‌ای بیشتر، عزمی راسخ‌تر»، عذرخواهی

با تجربه‌ای بیشتر، توانی افزونتر و عزمی جزم‌تر، برای انجام هرچه بهتر رسالت خود به منظور آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب به شما مخاطبان فهیم، دوباره در میانتان هستیم.

پایگاه اطلاع‌رسانی «ده‌نگی بانه‌وره (دەنگی بانەوڕێ)»، پس از مدتی فعالیت آزمایشی و البته هدفمند، در روزهای پایانی تابستان ۱۳۹۴، با توجه به میزان اثرگذاری و جذب مخاطب فراتر از تصور، در مدت فعالیت کوتاه خود، در راستای افزایش توان و فعالیت مستمر و اثرگذارتر و البته با درنظر گرفتن نظرات مخاطبان خود، به منظور بروزرسانی و انجام تغییرات اساسی، به صورت غیرفعال درآمد و از همان زمان، انجام فرآیند اشاره شده آغاز شد.

در مدت زمان عدم فعالیت خبری از سوی وب‌سایت ده نگی بانه وره، تیم مدیریتی و تحریریه‌ی ده‌نگی بانه‌وره، در کنار بروزرسانی‌های فنی سایت، به انجام فعالیت‌های زیرساختی میدانی و محتوایی مشغول بوده تا با گرد هم آوردن نیروهای کارآمد و با انگیزه، گروه قدرتمندی را به منظور انجام صحیح وظایف تشکیل دهد.

در سایه عنایات خداوند متعال و تلاش مستمر اعضاء، فعالیت دوباره‌ی پایگاه خبری اطلاع‌رسانی ده نگی بانه وره را در ظاهری متفاوت، با روحیه‌‌ای به لطافت بهاران و انگیزه‌ای بیشتر از هر زمان، از سر می‌گیریم.

در انتها لازم است از همه‌ی مخاطبان عزیز که پیگیر روند ادامه فعالیت‌های سایت دنگی بانه وره بوده‌اند و با شکیبایی خود ما را مورد لطف و توجه خود قرار داده‌اند تقدیر ویژه نموده و خواستار پذیرش پوزش ما به دلیل توان اندک خود در کوتاه‌تر نمودن این زمان باشیم. باشد تا با انجام درست وظایف خود، در پیشگاه خداوند متعال و شما مخاطبان ارجمند، روسفید باشیم.

إن شاء الله