تعطیلی پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه؛ آینده‌ی رسانه‌ها در اورامانات!

تعطیلی پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه؛ آینده‌ی رسانه‌ها در اورامانات!

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه که طی مدت فعالیت چند ساله‌ی خود که به عنوان یکی از وب‌سایت‌های خبری برتر در اورامانات شناخته می‌شد و خود این را به قطع اثبات کرده‌بودند، امروز طی اطلاعیه‌ای از تعطیلی همیشگی پایگاه خبر دادند.

ضمن عرض تأسف و ناراحتی خود

برای تعطیلی این وب‌گاه خبری وزین و مورد نیاز کل اورامانات

آرزوی موفقیت برای کل گروه این وب‌گاه، در هر کجا که هستند و باشند داریم.

پایگاه خبری ده‌نگی بانه‌وره

 ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ …

مخاطبان و سروران گرامی امروز پنجشنبه ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۴ می خواهم خبری را اعلام کنم که شاید یکی از سخت ترین و تلخترین اخبار برای بنده می باشد سایت سلام پاوه پس از فعالیت (۲ سال وبلاگ ، و چیزی نزدیک به ۲ سال و نیم فعالیت در مجموع چهار سال و نیم) امروز آخرین مطلب خود که حاوی خبری است شاید نا فرهاد صالحیخوشایند را منتشر می کند.

سلام پاوه با سختی ها و طاقت فرسایی های بسیاری روبرو بوده است و به سختی پا گرفته بود اما این سختی و رنجها را شما مردم عزیز و مخاطبان به شیرین ترین لحظات تبدیل کردید و ما را تنها نگذاشتید.

اما دوستان و سروران و مخاطبان عزیز فعالیت رسانه ای عظیمی همانند سلام پاوه توان و طاقت را از هر مجموعه ای می گیرد و دیگر رمقی برای افراد نمی گذارد بخصوص وقتی رسانه ای بخواهد مستقلانه و شخصی و بدون حمایت و پشتیبانی هیچ شخص و گروه و نهادی اداره شود.

باورکنید قصد نداشته و ندارم از کسی گله مند باشم و موضوعی را بزرگ نمایی کنم اما واقعا سلام پاوه تنها است و هیچکس حمایت نکرد و توان مجموعه روز به روز گرفته شد و دیگر رمقی برای مجموعه نماند آنقدر ضعیف و ناتوان شدیم که حتی نمی توانیم درست و حسابی از شما سروران گرامی خداحافظی کنیم .

از خیلی های بخصوص متولی فرهنگ و مدیریت شهرستان گله ها داریم اما باور کنید انها نیز در رفتن ما بی تقصیرند و ما دیگر انرژی لازم برای فعالیت را نداریم هرچند عشق به خدمت به همشهریان و مخاطبان عزیز در ما غوغا می کند اما امیدورایم بتوانیم از این عشق در عرصه های دیگری استفاده کنیم و به عنوان فرزندانی دلسوز  از این آب و خاک خادم مردم باشیم.

امیدورایم حداقل دیگر سایتها و رسانه های شهرستان را تنها نگذارید (پاوه پرس ، هزار ماسوله ، دنگی نوریاو و…) و از آنها عملا حمایت کنید . امیدوارم متولیان فرهنگ شهرستان و در راس آنها ارشاد اسلامی به حمایت عملی از آنها بپردازد و مسئولین این بار عملا از این سایتها حمایت کنند چون آنها چشم و زبان مردم اند و اگر آسیبی به این چشم و زبان برسد بدون شک در وهله اول این خود مسئولین هستند که آسیب می بینند .

دوستان عزیز خداوند را شاکریم که قلم فرسایی مان در راه حقیقت و راستی بوده است . قلممان را هیچوقت در راه غیر حق و حقیقت به کار نبرده ایم و اگر نتوانسته ایم واقعیت را درست انتقال دهیم هیچوقت کذب را هم ننوشته ایم و سکوت پیشه کرده ایم .

خداوند را شاکریم در شرایطی سایت سلام پاوه را تعطیل می کنیم که فقط و فقط بدلیل مشکلات شخصی و جسمی بنده بوده است . و هیچ مشکلی به غیر از این نیز وجود ندارد .

در سایه رشادتها و جانفشانی های شهیدانمان ما در کشوری هستیم که آزادی بیان داریم و به راحتی می توانیم ابراز نظر کنیم و گواه این موضوع نقدهای بسیاری بود که از مسئولین در راستای احقاق حق مردم در این پایگاه خبری تحلیلی منتشر شده است .

از تمامی کسانی که ما را به هر نحوی یاری نموده اند قدر دانیم و دست تک تک آنها را می بوسیم . کسانی که برای ما نوشتند ، نقد کردن ، نصیحت کردن ، حمایت کردن و… .

از دوستان و برادران عزیزم آقایان صهیب زربان ، احسان شکرالهی  که همیشه بازویی توانمند برای سلام پاوه و بنده بوده اند قدر دانی و تشکر می کنم .

از کلیه عزیزانی که از قلم ما یا نقدهای به حق ما و یا شاید اشتباهات غیر عمد ما رنجیده خاطر شده اند طلب آمرزش و بخشش را داریم .

امیدواریم بتوانیم در عرصه های دیگر به خدمت و تلاش برای توسعه شهرستان عزیزمان پاوه گام برداریم و بتوانیم فرزندانی مسئولیت پذیر ، آگاه ، دلسوز ، شجاع و … برای شهرمان باشیم شما عزیزان را برای همیشه به خداوند بزرگ و منان می سپارم .خدانگهدار

با تشکر

فرهاد صالحی مدیر پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه