وبگاه خبری ده‌نگی بانه‌وره: عرفان رحمانی، جوان ۳۵ ساله‌ی بانه‌وره‌ای که حدود ۱۰ پیش کل قرآن را حفظ نموده، حال در بخش مراقبت‌های ویژه‌ی بیمارستان قدس پاوه با بیماری‌ای صعب‌العلاج و نارسایی قلب دست و پنجه نرم می‌کند.

به گزارش وب‌گاه خبری ده‌نگی بانه‌وره؛ کاک عرفان رحمانی که متولد سال ۵۹ در روستای «بانی‌لوان» از روستاهای طایفه‌ی تایجوزی (تاوگۆزی) (ساکن کنونی شهر بانه‌وره) است، او که از کودکی علاقه‌ی وافری به قرآن و کتب دینی دارد و در دوران راهنمایی کل قرآن را ختم می‌نماید و هنگامی که دیگر توانایی راه رفتن خود را به دلیل داشتن مشکل ستون فقران از دست می‌دهد در ۲۴ سالگی به مدت دو سال اهتمام به حفظ قرآن نموده و کل قرآن را در سینه‌ی خود جاودان می‌نماید.

ایشان روز دوشنبه ۱۴ام دی‌ماه جاری، از ناحیه سینه اظهار ناراحتی می‌نماید و عمل تنفس خود را به سختی انجام می‌دهد. این‌گونه زمانی‌که به بیمارستان قدس پاوه منتقل می‌شود معلوم می‌گردد که به دلیل نارسایی قلبی، توان تنفس برای ایشان سخت و سخت‌تر می‌گردد. در ۱۶ام دی‌ماه به خواست دکتر عرفان نقشبندی در بخش مراقبت‌های ویژه‌ی بیمارستان قدس (CCU) بستری می‌گردد.

عرفان رحمانی، حافظ کل قرآن و معلول با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند...

عرفان رحمانی، حافظ کل قرآن و معلول با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند…

دکتر نقشبندی، متخصص قلب بیمارستان پاوه، وقتی به جاودانگی سینه‌ی این بیمار پی می‌برد که از نوای دلنشین قرآن روشن گشته، علاقه‌ای بیشتر به ایشان نشان می‌دهد و وقتی آیات قرآن را از «کاک عرفان» می‌پرسند که دقیق مشخصات آیه‌ی مورد نظر را آدرس می‌دهد، دانه دانه اشک از چشمان سرازیر می‌گردد. دکتر نقشبندی در قسمت مشخصات بیمار او را «الشیخ عرفان رحمانی» ثبت می‌نماید و در ادامه برای بخشیدن روحیه‌ای بهتر به (به قول خودش) «الشیخ عرفان» از ماموستا عبدالقادر قادری دعوت به عمل می‌آورد که به بازدید که بیمار نورانی بیاید.

.

در پایان خانواده‌ی کاک عرفان رحمانی، رضایت خداوند منان را برای «دکتر عرفان نقشبندی»

درخواست نموده و از وی  نهایت تشکر را دارند.

از تمامی مخاطبان وب‌سایت نیز تقاضای دعای خیر برای این بیمار را داریم.