مسئولان آموزش و پرورش بخش باینگان از افراد بیمار خیر و فرهنگی این بخش عیادت کردند

مسئولان آموزش و پرورش بخش باینگان از توابع شهرستان پاوه روز جمعه به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش از خیرین و معلمان بیمار این بخش عیادت کردند.

عیادت مسئولان آموزش و پرورش بخس باینگان از خالو حسین کوهکن، محمدامین و عرفان رحمانی و خالد منصوری

عیادت مسئولان آموزش و پرورش بخش باینگان از خالو حسین کوهکن، محمدامین و عرفان رحمانی و خالد منصوری

ده‌نگی بانه‌وره: به گزارش خبرنگار ایرنا رئیس اداره آموزش و پرورش باینگان هدف از این اقدام را قدرشناسی از زحمات خیرین و پاسداشت نیت خیر آنان عنوان کرد.
حبیب الله مستوفی گفت: خالو حسین عثمانی یا همان فرهاد ثانی که روزگاری در جدال با صخره و سنگ موفق و در امور خیر نیز پیشتاز بود و سال گذشته در همین ایام با اندک بضاعت مالی خویش ۶۰ میلیون ریال به آموزش و پرورش کمک کرد امروز در بستر بیماری است.
وی اظهار کرد: ما امروز به رسم ادب و اخلاق و الهام از آموزه‌های قرآنی بر بالین این خیّر حاضر شدیم تا از خدمات وی قدردانی کنیم.
رئیس و مسئولان آموزش و پرورش باینگان همچنین از زحمت‌کشان عرصه تعلیم و تربیت و خانواده قرآنی باینگان و بانه‌وره که زمانی در خدمت به مردم و دانش آموزان پیشرو بوده و امروز در بستر بیماری هستند عیادت کردند.
مستوفی گفت: عیادت از آقای خالد منصوری، دبیر دبیرستان‌های بانه‌وره و باینگان که به بیماری ام‌اس (MS) دچار شده از دیگر برنامه‌های امروز ما بود.
وی تصریح کرد: امروز همچنین از آقای عرفان رحمانی حافظ کل قرآن کریم که به بیماری صعب العلاج دچار است عیادت به عمل آمد تا قدرشناسی خودمان را نسبت به این اسوه قرآنی نیز اداء کنیم.
بخش باینگان با بیش از ۱۰ هزار نفر جمعیت یکی از بخشهای سه‌گانه‌ی شهرستان پاوه است.