به گزارش ده‌نگی بانه‌وره؛ با حضور جمعی از ورزشکاران و ورزش‌دوستان شهر بانه‌وره به مناسبت ایام دهه‌ی فجر، شهرداری بانه‌وره با همکاری و همیاری اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه و هیئت ورزشی شهر بانه‌وره، یک سری مسابقات تنیس روی میز (پینگ‌پنگ) آقایان و بانوان برگزار نمودند.

  • در بخش آقایان که در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ام بهمن‌ماه ۹۴ برگزار شد، ۲۲ ورزشکار شرکت نمودند.

در مرحله‌ی نیمه نهایی و نهایی این مسابقه نیز که جمعه ۱۶ام بهمن در سالن اجتماعات جنب شهرداری بانه‌وره برگزار شد، دو نفر برتری از هر گروه که به مرحله نیمه نهایی رسیدند، به صورت ضربدری نفر اول گروه ۱ آقای «فرشاد رحمانی» با نفر دوم گروه ۲ آقای «امید بهزادی» و هم‌چنین نفر اول گروه ۲ آقای «فرزاد صفری» با نفر دوم گروه ۱ آقای «مولود سهرابی» به‌صورت ۳ برد از ۵ بازی، به مصاف هم رفتند.

در پایان مسابقات تنیس آقایان به نفرات برتر طی مراسمی با حضور هیوا حسینی، ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه و رئوفی، رئیس هیئت پینگ‌پنگ شهرستان پاوه و سعید الماسی‌راد، نماینده شورای شهر بانه‌وره و شهرداری تجلیل به‌عمل آمد. نفرات اول تا چهارم بدین ترتیب عبارت اعلام و تجلیل شد: ۱. امید بهزادی، ۲. مولود سهرابی ۳. فرزاد صفری ۴. فرشاد رحمانی‌تبار

 

  • در بخش بانوان نیز که در تاریخ دوشنبه ۱۹ام بهمن‌ماه ۹۴ برگزار شد، ۱۸ ورزشکار شرکت نمودند. در مرحله‌ی نیمه نهایی و نهایی این مسابقه نیز که سه‌شنبه ۲۰ام بهمن در سالن اجتماعات جنب شهرداری بانه‌وره برگزار شد.

وفا فتح‌الهی، مسئول برگزاری این مسابقات افزود: در بخش مسابقات بانوان، ۲۰ نفر از ورزشکاران شهر بانه‌وره به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی‌ها با حضور رئیس اداره‌ی تربیت بدنی شهرستان پاوه، هیوا حسینی و شهردار بانه‌وره، فیصل یوسفی از خانم‌ها سروه انفرادی، شیوا اژدری، فرمیسک الماسی، شینا محمودی که به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را کسب نمودند تجلیل شد.

هم‌چنین فتح‌الهی در پایان این مسابقات، از شهردار بانه‌وره جناب فیصل یوسفی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه، هیوا حسینی و از اداره آموزش و‌ پرورش جهت همراهی و همکاری و در اختیار گذاشتن سالن اجتماعات در این مسابقات تشکر و قدردانی نمود.

تزیینی

.: در پایان شما را به گزارش تصویری از این مسابقات دعوت می‌نماییم :.