امروز با همت شهردار بانه‌وره و ریاست اداره برق شهرستان پاوه، مسیر ورودی شهر بانه‌وره تا دبستان حضرت سمیه، تیربرق‌هایی نصب شد.

نصب تیربرق‌هایی در مسیر ورودی شهر بانه‌وره تا دبستان حضرت سمیه

نصب تیربرق‌هایی در مسیر ورودی شهر بانه‌وره تا دبستان حضرت سمیه

به گزارش ده‌نگی بانه‌وره، مسیر ورودی شهر بانه‌وره که خیابان انقلاب اسلامی در آن‌جا آغاز می‌گردد، اگر کسی شبانه با خودرو یا به صورت پیاده از آن‌جا عبور کرده باشد، می‌داند مسیری بسیار تاریک است که به قول معروف «چشم، چشم‌رو نمی‌بینه».

حال امروز (۲۷ام بهمن) با پیشنهاد، پیگری و همت و تلاش شهردار بانه‌وره (یوسفی) و سعی ریاست اداره برق شهرستان پاوه (خوشرو)، این مسیر ورودی شهر که در آن‌جا خیابان انقلاب اسلامی آغاز می‌گردد تا به دبستان دخترانه حضرت سمیه به تیربرق‌هایی برای روشنایی معابر و جاده مجهز گشته‌است.

شهردار بانه‌وره افزود: این مسیر حدوداً ۳۰۰ متری تا چند روز آینده هم‌چون دیگر خیابان‌های شهر از نعمت روشنایی برخوردار خواهد بود.

این‌نیز گفتنی‌است که از در ادامه‌ی نصب تیربرق‌ها، کارکنان زحمت‌کش شهرداری بانه وره، پاکسازی جاده‌ی اصلی (خیابان انقلاب اسلامی) بانه وره را آغاز نمودند.

یوسفی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیک بودن ایام نوروز و سال نو، از این پس کارکنان شهرداری همه‌روزه خیابان‌های شهر را پاکسازی و نظافت می‌کند و به آذین‌بندی و زیباسازی معابر و خیابان‌ها مشغول خواهند شد تا شهری زیبا را برای گردشگردان سال ۹۵ به نمایش درآوریم.

از این پس خیابان‌های سطح شهر بانه‌وره، همه‌روزه توسط کارکنان شهرداری، پاکسازی و نظافت می‌شود

از این پس خیابان‌های سطح شهر بانه‌وره، همه‌روزه توسط کارکنان شهرداری، پاکسازی و نظافت می‌شود

تزیینی

در پایان جای دارد از زحمات جناب آقای خوشرو، ریاست محترم اداره برق شهرستان،

شهردار محترم بانه‌وره و کارکنان محترم و زحمت‌کش شهرداری، نهایت تقدیر و تشکر داریم.