پیام نوروزی فیصل یوسفی، شهردار بانه‌وره بە مناسبت نوروز ۱۳۹۵

فیصل یوسفی، شهردار بانه‌وره

فیصل یوسفی، شهردار بانه‌وره

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

خدای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد. نوروز ، یادگار ماندگار یاران دیروز این دیار و پاسداشت پاکی ها ، نیکی ها و پهلوانی ها ست. بهار پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است..
سالی که گذشت سختی و مشکلات کم نداشت اما آنچه مشکلات را برایمان شیرین ساخت حاصل همت والای مردان و زنان پر تلاشی بود که دست در دست هم در راستای اهداف مجموعه مدیریت شهری برای خدمت رسانی به مردم شریف بانه وره گام برداشتند.
اینجانب همراه با مجموعه شهرداری. حلول سال ۱۳۹۵ سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی مردم شریف و نجیب بانه وره که همواره حامی و پشتیبان این نهاد مردمی و خدمتگزار که با استعانت به پرودگار ،تلاش و همت خود را برای آبادانی هرچه بیشتر شهر گذاشته اند، تبریک و تهنیت گفته و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و شادکامی برای همشهریان عزیز و موفقیت را برای همه خواستارم و از خداوند منان در سال نو خواستار وحدت و همدلی همه مردم و مسئولین برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک می شوم و نوروز را که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی می دانم تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش و امید لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم..

التماس دعا فیصل یوسفی شهردار بانه وره