برای چندمین‌بار؛

نام «ژینو پیکری» در فهرست ۲۱ بازیکن دعوت‌شده

به تیم ملی نونهالان بانوان به چشم می‌خورد

وب‌گاه خبری ده‌نگی بانه‌وره؛ ژینو پیکری، فوتبالیست و ملی‌پوش بانه‌وره‌ای برای چندمین‌بار از سوی معصومه جهانچی، سرمربی تیم ملی زیر ۱۴ سال دختران، تیم ملی دعوت شد و جزء ۲۱ بازیکن دعوت‌شده به تیم ملی نونهالان بانوان می‌باشد.

به گزارش وب‌گاه خبری ده‌نگی بانه‌وره به نقل از وبگاه رسمی فدراسیون فوتبال کشور، در پی برگزاری جشنواره منطقه جنوب و مرکز آسیا در تاجیکستان، اردوهای آماده‌سازی تیم ملی دختران نونهال (تیم ملی زیر ۱۴ سال دختران) زیر نظر معصومه جهانچی در کمپ تیم‌های ملی پیگیری می‌شود.

در میان ۲۱ فوتبالیست‌های دعوت‌شده به تیم ملی ملی نونهالان بانوان کشور، «ژینو پیکری» فوتبالیست و ملی‌پوش بانه‌وره‌ای به عنوان تنها نماینده در کل استان کرمانشاه به چشم می‌خورد.

سرمربی تیم ملی نونهالان اسامی ۲۱ بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را به شرح زیر اعلام کرد:

  • فاطمه ایجادی از مازندران
  • ژینو پیکری از کرمانشاه
  • مارال ترکمان-مریم محمدی-عسل طلعت از البرز
  • مونا ثریا بین از گیلان
  • رقیه جلال نسب از خوزستان
  • رقیه صومعه از گلستان
  • صبا ولی زاده- مبینا اعتماد از آذربایجان شرقی
  • غزاله بنی طالبی و مریم احمدی از چهارمحال و بختیاری
  • فاطمه دریس پوریان-بهاره سیروس از بوشهر
  • آیناز خواجه حق وردی از قزوین
  • هستی سیلانی-آناهیتا ابوالحسنی-فاطمه زاد احمدی از اصفهان
  • مریم سروری- شعله میر شاهی از کرمان
  • فاطمه صفا راستگو از فارس.

این اردو از فردا (۲۳ام فروردین) در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود و تا ۲۵ فروردین ماه نیز ادامه خواهد داشت.

ژینو پیکری (پیگری)، فوتبالیست و ملی‌پوش بانه‌وره‌ای

ژینو پیکری، فوتبالیست و ملی‌پوش بانه‌وره‌ای – تصویری از ۲۱ بازیکن دعوت‌شده به تیم ملی نونهالان کشور

 تزیینی

زمان‌بندی برگزاری رقابتهای قهرمانی نونهالان دختران آسیا ۲۰۱۶

منطقه جنوبی و مرکزی آسیا

گروه A: تاجیکستان، قرقیزستان، نپال، بوتان و بنگلادش
گروه B: مالدیو، ایران، سریلانکا و هند■ مرحله گروهی:
۴ اردیبهشت ۹۵:
گروه A: نپال – قرقیزستان
گروه A: بنگلادش – بوتان۵ اردیبهشت ۹۵:
گروه A: بوتان – تاجیکستان
گروه A: بنگلادش – نپال۷ اردیبهشت ۹۵:
گروه A: تاجیکستان – بنگلادش
گروه A: قرقیزستان – بوتان
گروه B: مالدیو – هند
گروه B: ایران – سریلانکا۸ اردیبهشت ۹۵:
گروه A: قرقیزستان – بنگلادش
گروه A: نپال – تاجیکستان
گروه B: هند – ایران
گروه B: سریلانکا – مالدیو

۹ اردیبهشت ۹۵:
گروه A: بوتان – نپال
گروه A: تاجیکستان – قرقیزستان
گروه B: مالدیو – ایران
گروه B: سریلانکا – هند

■ مرحله نیمه نهایی – ۱۱ اردیبهشت ۹۵:
SF1: برنده گروه A – تیم دوم گروه B
SF2: برنده گروه B – تیم دوم گروه A
■ دیدار رده بندی – ۱۲ اردیبهشت ۹۵:
بازنده SF1 – بازنده SF2
■ دیدار نهایی – ۱۲ اردیبهشت ۹۵:
برنده SF1 – برنده SF2