همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار بخش باینگان برگزار شد

معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۴ تعداد ۱۵ پروژه بالغ بر ۵۸ کلاس درس در استان کرمانشاه با همت خیرین ساخته شده است.

به گزارش وبسایت خبری ده‌نگی بانه‌وره به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ کهریزی در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز بخش باینگان گفت: در سال ۱۳۹۴ تعداد ۱۵ پروژه بالغ بر ۵۸ کلاس درس در سطح استان کرمانشاه توسط خیّرین مدرسه ساز احداث و به ادارات آموزش و پرورش تحویل شده است

وی ادامه داد: در سال ۱۳۹۵ نیز تاکنون ۷ پروژه با ۴۰ کلاس درس با همت خیّرین مدرسه ساز در حال احداث است.

رئیس اداره آموزش و پرورش باینگان در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز باینگان گفت: در سال ۱۳۹۴ خیرین و اولیای دانش آموزان بیش از یک میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی در آموزش و پرورش و کمک به مدارس مشارکت داشته‌اند.

حبیب‌اله مستوفی با اشاره به تجلیل از از ۵۵ خیرمدرسه ساز و مدرسه یار در آموزش و پرورش منطقه باینگان گفت: این خدمات صادقانه و سخاوتمندانه خیرین نشان از مهر و محبت مردم استان کرمانشاه و تلاش برای رفع کاستی‌های آموزش و پرورش است.

تزیینی

گزارش دوم:

به گزارش ده‌نگی بانه‌وره به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش باینگان؛ معاون پشتیبانی و توسعه مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه: در سال ۹۴ تعداد ۱۵ پروژه بالغ بر ۵۸ کلاس درس در استان کرمانشاه با همت خیرین ساخته شده است. رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان: خیرین و اولیای دانش آموزان در سال ۹۴ بیش از یک میلیارد ریال به مدارس منطقه باینگان کمک مالی نموده اند.

همایش یک روزه تجلیل از خیرین مدرسه و مدرسه یار؛   از 55 خیر مدرسه ساز و مدرسه یار در آموزش و پرورش منطقه باینگان با اهدای لوح تقدیر سپاسگزاری شد...

همایش یک روزه تجلیل از خیرین مدرسه و مدرسه یار؛ از ۵۵ خیر مدرسه ساز و مدرسه یار در آموزش و پرورش منطقه باینگان با اهدای لوح تقدیر سپاسگزاری شد…

 به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان در آیینی با حضور مهدی کهریزی معاون پشتیبانی و توسعه و علی اکبر پروینی کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی و ایرج جلیلی کارشناس مسئول امور اداری اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، از ۵۵  خیِر مدرسه ساز و مدرسه یار در آموزش و پرورش منطقه باینگان با اهدای لوح تقدیر ، سپاسگزاری شد.

در این آیین که خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار منطقه شرکت داشتند، حبیب الله مستوفی رئیس اداره  آموزش و پرورش باینگان گفت: آموزش و پرورش مردمی آموزش و پرورش راهگشاست.

وی گفت: مدرسه سازی و کمک به مدارس خاتَم و خاتِم خدمت به خلق است. مستوفی در ادامه گفت: احساس تعلق به آموزش و پرورش از ناحیه اولیا و جامعه، شرط مردمی بودن آن و ایجاد انگیزه مشارکت در آن است  و این بهترین راهگشا برای تحول و توسعه در این دستگاه عظیم  متولی تعلیم و تربیت آینده سازان ایران اسلامی است.

مستوفی گفت: در سال ۱۳۹۴ خیرین و اولیای دانش آموزان بیش از یک میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی در آموزش و پرورش و کمک به مدارس مشارکت داشته اند.

در ادامه این همایش، مهدی کهریزی معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، با ابلاغ سلام گرم مدیر کل نوسازی مدارس استان به خدمت مردم و خیّرین منطقه اورامانات و بویژه باینگان گفت: قدم نهادن در راه مدرسه سازی و کمک به ساخت توسعه و تجهیز مدارس باقیات الصالحاتی بزرگ است.

کهریزی گفت: تلاش در راه مدرسه سازی نیازمند هزینه زیاد نیست و هریک از افراد جامعه می توانند در حد بضاعت مالی خود ولو یک آجر در ساخت مدارس و تجهیز مدارس کمک نمایند.

معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در ادامه گفت: در سال ۱۳۹۴ تعداد ۱۵ پروژه بالغ بر ۵۸ کلاس درس در سطح استان کرمانشاه توسط خیّرین مدرسه ساز  احداث و به ادارات آموزش و پرورش تحویل شده است. کهریزی گفت: در سال ۱۳۹۵نیز تاکنون  ۷ پروژه با ۴۰کلاس درس با همت خیّرین مدرسه ساز در حال احداث است.

کهریزی گفت:  این خدمات صادقانه و سخاوتمندانه  خیّرین نشان از مهر و محبت مردم استان کرمانشاه و تلاش برای رفع کاستی های آموزش و پرورش است.

در این همایش از ۵۵ خیّر مدرسه ساز و مدرسه یار در آموزش و پرورش منطقه باینگان با اهدای لوح تقدیر ، سپاسگزاری شد.

همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار بخش باینگان برگزار شد

همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار بخش باینگان برگزار شد – منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش بخش باینگان