دانا محمدی جوان اهل روستای میرعبدلی
و مدیرعامل شرکت کاوشان طب رهیار، به‌عنوان کارآفرین برتر استان معرفی شد

وبگاه خبری ده‌نگی بانه‌وره: دانا محمدی جوان کارآفرین و خوشفکر اهل روستای میرعبدلی، در مدیرعاملی شرکت ثبت اسناد پزشکی «کاوشان طب رهیار» عنوان کارآفرین برتر استان کرمانشاه را ازآن خود نمود.

دانا محمدی، مدیرعامل شرکت ثبت اسناد پزشکی کاوشان طب رهیار و کارآفرین برتر استان

دانا محمدی، مدیرعامل شرکت ثبت اسناد پزشکی کاوشان طب رهیار و کارآفرین برتر استان

به گزارش وب‌سایت خبری ده‌نگی بانه‌وره و حومه، دانا محمدی این جوان کارآفرین و خوشفکر و ذوق که اصالتاً زاده روستای میرعبدولی در چند کیلومتری شهر بانه‌وره و پاوه می‌باشند و کنون نیز ساکن شهر پاوه است.

با خوشفکری، تلاش پیاپی و مدیریت موفق او در شرکت کاوشان طب رهیار، عنوان کارآفرین برتر استان کرمانشاه برای خود به ارمغان ‌آورد. این طرح او برای تأسیس شرکت، بر طبق اعلام از سوی صندوق کارآفرینی امید شهرستان، اولین و برترین طرح در کل اورامانات می‌باشد که با کمترین تسهیلات، بیشترین اشتغال‌زایی را ایجاد نموده‌است.

دانا محمدی در گفت‌وگو اختصاصی با ده‌نگی بانه‌وره ضمن بیان اینکه قبل از تأسیس این شرکت، کلیه نسخ و اسناد پزشکی و درمانی باید به مرکز استان ارسال می‌شد، ولی حال در خود شهرستان پاوه انجام می‌شود، عنوان کرد: وظیفه اصلی شرکت ثبت، جمع‌آوری و بایگانی نمودن اسناد و نسخ پرشکی و درمانی مربوط به داروخانه‌ها، ویزیت عمومی متخصص، سنوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه، دندانپزشکی، بیمارستان‌ها و شبکه بهداشت، و از طرفی دیگر چک و قیمت زدن می‌باشد که در نهایت نیز این اسناد و نسخ به مراکز پزشکی و درمانی استانی ذی‌الربط ارسال می‌شود.

در مراسمی که با حضور رئیس صندوق کارآفرینی امید(رستگار بیابانی‌پور)، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه (دکتر جهانبخش ولدبیگی) و دیگر مسئولین مرتبط، دانا محمدی به عنوان کارآفرین برتر معرفی شد

در مراسمی که با حضور رئیس صندوق کارآفرینی امید(رستگار بیابانی‌پور)، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه (دکتر جهانبخش ولدبیگی) و دیگر مسئولین مرتبط، دانا محمدی به عنوان کارآفرین برتر معرفی شد

این جوان کارآفرین در ادامه ضمن تشکر فراوان از همیاری مدیریت صندوق کارآفرینی امید (رستگار بیابانی‌پور) که چه از لحاظ مادی و معنوی و هم به‌عنوان مشاور نیز ایشان را یاری نموده‌است و ضمن تشکر از بازرسی صندوق آقای پیکری، افزود: شرکت که در اردیبهشت ۱۳۹۴ رسماً ثبت شد و از طرح‌های برگزیده کارگروه اشتغال شهرستان پاوه می‌باشد که بخشی از بودجه آن با کمک و تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید شهرستان و بحشی دیگر نیز از سوی خودم تأمین شد.

مدیر شرکت کاوشان طب رهیار در ادامه درباره تعداد کارمندان و شاغلین شرکت افزود: شاغلین و کارمندان حدوداً ۱۰ نفر (۶ نفر مستقیم و ۴ نفر غیرمستقیم و در خانه) می‌باشند که هر کدام در کار خود استادند، طوری که کمتر از مدرک کارشناسی در میان کارمندان نیست و رشته همگی به کارشان کاملاً مرتبط است، یعنی فردی در شرکت نیست که رشته‌اش با کارش در شرکت مرتبط نباشد.

دانا محمدی، مدیرعامل شرکت ثبت اسناد پزشکی کاوشان طب رهیار و کارآفرین برتر استان

دانا محمدی، مدیرعامل شرکت ثبت اسناد پزشکی کاوشان طب رهیار و کارآفرین برتر استان

محمدی در ادامه بیان داشت: به قطع در ادامه کار به یاری خداوند قصد گسترش شرکت را داریم، طوری که در در دیگر شهرستان‌های اورامانات اعم از جوانرود و ثلاث باباجانی دفاتری دائر نماییم و خدماتمان را نیز بتوانیم در آن‌جا ارائه دهیم. البته در حال حاضر خدمات و عامل مربوط به دو شهرستان ثلاث باباجانی و جوانرود در دفتر شهرستان پاوه انجام می‌پذیرد.

وی راجع به گسترش شرکت ادامه داد: به یاری خدا در آینده‌ای نه چندان دور قصد داریم نمایندگی شرکت بیمه آتیه‌سازان و بنیاد شهید و امور ایثارگران (جهت بیمه‌های تکمیلی) که از این پس مردم منطقه لزومی به مراجعه به استان ندارند و تمامی اعمال در خود شهرستان انجام پذیرد.

او راجع به سابقه فعالیت پزشکی خویش عنوان کرد: قبل از مدیرعاملی و بنیان نهادن شرکت ثبت اسناد پزشکی «کاوشان طب رهیار»، در بیمارستان قدس و آزمایشگاه دانش در پاوه فعالیت داشته‌ام.

محمدی در مسیر رشد و ترقی که حال به این درجه از موفقیت رسیده‌است، راجع به کسانی که او را یاری و پشتیبانی نموده‌اند گفت: از دکتر جهانبخش ولدبیگی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه که واقعاً دلسوزانه ازم حمایت نمودند و از آقای غلامرضا عزیزی مدیریت بیمارستان قدس پاوه به خاطر یاری‌شان تشکر می‌نمایم، از طرفی دیگر تشکر و سپاس از مدیریت صندوق کارآفرینی امید آقای رزگار بیابانی‌پور چه ار لحاظ مادی و معنوی، و از همسرم خانم شلیر خالدی که در پست رئیس هیئت مدیره قرار دارند و خانواده محترم‌شان که از خودم و کارهایم با تمامی کوتاهی و مشکلات تحمل نموده و ازم حمایت کردند.

دانا محمدی این جوان کارآفرین در پایان درباره وب‌سایت خبری ده‌نگی بانه‌وره بیان کرد: با سایت ده‌نگی بانه‌‌وره آشنایی دارم و از بازدیدکننده‌های آن هستم و از مدیریت سایت نیز تشکر می‌نمایم که از جاها و روستاهایی که واقعاً مشکلات دارند خبر تهیه می‌نمایند.