در راستای اجرای مصوبات جلسه رؤسا؛
نشست یک روزه مدیران مقاطع تحصیلی منطقه باینگان برگزار شد

به گزارش وبگاه خبری دنگی بانه‌وره؛ در نشست یک روزه مدیران مقاطع تحصیلی، مصوبات جلسه هشتم اردیبهشت‌ماه رؤسای آموزش و پرورش و شورای معاونین اداره کل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش ده‌نگی بانوره به نقل از  روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان، در نشست یک‌روزه مدیران مقاطع تحصیلی منطقه باینگان، برخی مصوبات و مباحث جلسه هشتم اردیبهشت‌ماه رؤسای ادارات و شورای معاونین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه حبیب‌اله مستوفی رئیس اداره با تقدیر از تلاش‌های همکاران عزیز در طول سال تحصیلی ۹۵/۹۴ گفت: شیوه‌نامه ساماندهی سال تحصیلی ۹۶/۹۵ ارسال و برنامه‌های ساماندهی و سازماندهی منطقه نیز بر این اساس انجام خواهد شد.

مستوفی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره معلمان شهید و متوفی و از جمله شهید مطهری گفت: بزرگداشت مقام معلم، تجلیل از سالها جهد و جهاد در سنگر مقدس تعلیم و تربیت است.

وی گفت: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مراسم بزرگداشت هفته معلم در روز ۱۳ اردیبهشت با حضور معلمان و پیشکسوتان و مسئولان و اعضای انجمن‌های اولیا و مربیان برگزار خواهد شد و از تلاش و همراهی مدیران و دست اندرکاران این برنامه تقدیر نمود.

برگزاری امتحانات نوبت دوم نیز از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود که حاضران به بیان نظرات و دیدگاه‌های خویش در این زمینه پرداختند.

در راستای اجرای مصوبات جلسه رؤسا؛ نشست یک روزه مدیران مقاطع تحصیلی منطقه باینگان برگزار شد

در راستای اجرای مصوبات جلسه رؤسا؛
نشست یک روزه مدیران مقاطع تحصیلی منطقه باینگان برگزار شد