دو بردار معلول و حافظ قرآن از بانه‌وره؛ بیایید این دو برادر را دریابیم…

به گزارش ده نگی بانه‌وره به نقل از سلام پاوه: شاید تصور اینکه کودک سالم ما در دوران ده سالگی به ناگاه علایم معلولیت در او ظاهر شود، بسیار دهشتناک بنظر آید. اما متاسفانه علایم بیماری آتاکسی اینگونه است، بیماری لاعلاجی که جوانی حافظ قرآن از شهر بانه وره به آن مبتلاست.

عرفان رحمانی، سی و پنج ساله که با وجود درصد معلولیت بالا، همراه با برادر کوچکتر و معلول دیگرش به نام محمدامین، اقدام به حفظ قرآن در سینه خود کرده‌اند که جمله خواستن، توانستن است را با توانایی و قدرت ذهنیشان به انسان‌های سالم دیگر به اثبات برسانند.

این دو برادر در خانواده‌ای با پنج فرزند زندگی می‌کنند که متأسفانه پدرشان فوت کرده است. دو خواهر بزرگتر آنها ازدواج کرده اند و خواهری دیگر دارند که به یاری مادر پیرشان آنان را پرستاری می‌کند.

عرفان رحمانی در ۲۵ سالگی موفق به حفظ کل قرآن می شود، اما اینک که حدود ده سال از زمان حفظ کردن قرآن در سینه اش می گذرد، باری دیگر بیماری و نارسایی قلبی به سراغش آمده است و متأسفانه در بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه بستری شده است.

بیایید همه دست به دعا برای سلامتی این انسان وارسته و البته توانا برداریم که اگرچه از لحاظ جسمی و حرکتی ناتوان است، اما روح و فطرتی خداگونه و آرام گرفته در دامان قرآن دارد. انشاءالله همان خدای کتاب آسمانی محفوظ در سینه‌اش شفایی معجزه آسا برای ایشان و برادر گرامیشان داشته باشد.

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه و وب‌گاه خبری دنگی بانه‌وره؛ از مسئولان، همشهریان و دلسوزان دین و آیینمان درخواست می‌کند به یاری این جوان عزیز بشتابند، اگرچه این یاری با کمکی معنوی یا مادی یا دلگرمی در کنار خانواده‌اش باشد…

عرفان رحمانی و محمدامین رحمانی، دو برادر معلول حافظ قرآن کریم

عرفان رحمانی و محمدامین رحمانی، دو برادر معلول حافظ قرآن کریم