عرفان رحمانی در کمال آرامش، به ابدیت پیوست…

وب‌سایت خبری دنگی بانه‌وره؛ با کمال تأسف؛ عرفان رحمانی جوان ۳۵ ساله‌ی بانه‌وره‌ای حافظ کل قرآن کریم و با معلولیتی بیش از ۹۰٪ در پی دست‌وپنجه نرم کردن با بیماری‌ای ۱۵-۲۰ ساله در کمال آرامش در بیمارستان امام علی کرمانشاه به ابدیت پیوست…

عرفان رحمانی (جوان ۳۵ساله‌ی بانه‌وره‌ای معلول و حافظ کل قرآن) در کمال آرامش، به ابدیت پیوست…

عرفان رحمانی در کمال آرامش، به ابدیت پیوست…

به گزارش وب‌سایت دنگی بانه‌وره؛ عرفان رحمانی متولد سال ۱۳۵۹ در روستای بانی‌لوان (از روستاهای قشلاقی طایفه تاوگوزی یا تایجوزی در بخش کلاشی شهرستان جوانرود) از پدر امامی (طایفه امامی) و مادر تایجوری (طایفه تایجوزی) می‌باشد. به دلیل مشکل ستون فقرات کم‌کم توانایی راه رفتن را از دست می‌دهد. او در ۲۵ سالگی به مدت ۲ سال کل قرآن را حفظ می‌نماید.

به‌جز عرفان، برادر او نیز محمدامین رحمانی معلول و حافظ چند جزیی از قرآن می‌باشد. او که متولد سال ۶۳ می‌باشد، در سن ۱۶ سالگی بیمار در او کم‌کم علائم را نشان می‌دهد و در سن ۲۲ سالگی توانایی راه رفتن از او سلب می‌شود و حال نیز چهاردوست‌وپا توانایی تکان خورد دارد.

به گزارش خبرنگار وب‌سایت ده‌نگی بانه‌وره عرفان این جوان خندان ۳۵ ساله‌ی بانه‌وره‌ای با معلولیتی بیش از ۹۰درصدی و حافظ کل قرآن که پس از آن‌که هفته پیش به دلیل تنگی نقس و نارسایی قلبی ناشی از میهمان چند ده ساله‌ای که بیماری «آتاکسی فردریش (Friedreich’s ataxia)» نام دارد به بیمارستان قدس پاوه انتقال یاقت به دلیل اوضاع وی چند روز بعد به بخش قلب و عروق بیمارستان امام علی کرمانشاه منتقل شد و در بخش مراقبت‌های ویژه‌ی قلبی (CCU) به‌سر می‌برد.

 اما حال با کمال تأسف؛ ناچاریم به عرض مخاطبان گرامی برسانیم این حافظ و حامل قرآن، این نوگل خندان، در کمال آرامش به ابدیت و سرای ابدی خود شتافت.

مراسم تشییع جناره این جوان گرانقدر امروز در بانه‌وره برگزار شد و در قبرستان بانه‌وره تدفین شد

و مراسم ختم ایشان نیز فردا صبح در «مسجد جامع بانه‌وره (مسجد جامع حضرت عمر)» برگزار می‌شود

وب‌سایت خبری ده نگی بانه وره برای بازماندگان و اطراف این حافظ گرانقدر، دعای خیر و طلب صبر و بردباری از خداوند رحمان برایشان تقاضامند است و اینکه این جوان خندان و خوش‌رو را در کنار بندگان صالح خداوند و شهداء و پیامبران حشرونشر نمایند.