نسخه آندرویدی کتاب «تعبیر خواب در پرتو قرآن و سنت» صلاح‌الدین توحیدی منتشر شد

به گزارش وب سایت خبری ده نگی بانه وره؛ نسخه آندروید کتاب «تعبیر خواب در پرتو قرآن و سنت» اثر خالد بن علی العنبری و ترجمه صلاح‌الدین توحیدی نویسنده نام آشنای بانه‌وره‌ای در مارکت کافه بازار منتشر شد.

نسخه آندرویدی کتاب «تعبیر خواب در پرتو قرآن و سنت» اثر خالد بن علی العنبری و ترجمه صلاح‌الدین توحیدی

نسخه آندرویدی کتاب «تعبیر خواب در پرتو قرآن و سنت» اثر خالد بن علی العنبری و ترجمه صلاح‌الدین توحیدی

روش‌های مختلف تعبیر خواب و شرایط تعبیر و بیان مفهوم موارد معدودی از نشانه‌ها در خواب است که از قرآن کریم و سنت نبوی گرفته شده است.

نویسنده در آغاز با اشاره به تعبیر صحیح خوابِ فرد مسلمان، به عنوان یکی از نشانه‌های صُغرای قیامت، می‌کوشد تا خواننده را در فهم درست رؤیاهایش یاری کند تا بتواند به احوالش آگاهی یابد.

این اثر، ادامه کتاب دیگری از مؤلف است با عنوان «روش اهل سنت و جماعت در تعبیر خواب» و در حقیقت، کامل‌کننده آن می‌باشد. وی پس از بیان چگونگی تعبیر خواب و شرایط لازم برای این کار، به اعمالی اشاره می‌کند که فرد هنگام دیدن خواب‌های خوب باید انجام دهد. سپس به مصادیق و مفاهیمی اشاره می‌کند که در قرآن کریم معنی و تعبیر آنها بیان شده است. در این بخش، آیاتی از قرآن که در آنها دلالت‌های معنایی و یا تشبیه و استعاره به کار رفته ذکر می‌شوند.

در فصل بعدی گفتار نورانی پیامبر اکرم در مورد تعبیر دیدن برخی پدیده‌ها در خواب به همراه سند آن نقل شده است. در فصل بعد شیوه تعبیر خواب براساس تشبیه و قیاس مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و آنگاه معنی اسامی و واژگانی که در خواب دیده یا شنیده شده است، ارائه می‌گردد. بخش پایانی و اصلی کتاب، برخی پدیده‌ها را براساس ترتیب الفبایی آورده و معانی و تعابیر مرتبط با آنها را بیان می‌کند.

باکلیک بر روی پیوند زیر این کتاب را دریافت نمائیدتعبیر خواب در پرتو قرآن و سنتدریافت نسخه آندروید از کافه‌بازار