نسخه آندرویدی کتاب «تعبیر خواب در پرتو قرآن و سنت» صلاح‌الدین توحیدی منتشر شد

وب سایت خبری ده نگی بانه وره؛ نسخه آندروید کتاب «از آهنگ پاپ تا آهنگ» اثر صلاح الدین توحیدی نویسنده نام آشنای بانه‌وره‌ای در مارکت کافه بازار منتشر شد.

نسخه آندرویدی کتاب «از آهنگ پاپ تا آهنگ» صلاح‌الدین توحیدی در کافه‌بازار منتشر شد

نسخه آندرویدی کتاب «از آهنگ پاپ تا آهنگ» صلاح‌الدین توحیدی در کافه‌بازار منتشر شد

به گزارش سایت خبری دنگی بانه وره؛ نسخه آندروید کتاب «از آهنگ پاپ تا آهنگ (موج اسلام خواهی در غرب)» که پیرامون کسانی که در عصر حاضر به اسلام گرویده‌اند، اثر صلاح‌الدین توحیدی نویسنده و مترجم نام‌آشنای بانه‌وره‌ای در مارکت و برنامه (فروشگاه نرم‌افزار ایرانی) کافه بازار منتشر شد.

صلاح‌الدین توحیدی نویسنده کتاب در مورد نام آن این‌گونه می‌گوید: نام کتاب را «از آهنگ پاپ تا آهنگ ناب» گذاشتم که کلمه‌ی «پاپ» علاوه بر این که نام نوعی موسیقی است، به رهبر مسیحیان کاتولیک نیز اشاره دارد و آهنگ ناب همان آهنگ قرآن است.

صلاح‌الدین توحیدی در ادامه این گونه راجع به کتاب می‌گوید: «از آهنگ پاپ تا آهنگ ناب» در پیرامون کسانی که در عصر حاضر به اسلام گرویده‌اند، این افراد حقیقت‌جو که جویای خوشنودی پروردگار خود هستند، به ندای پروردگار خود لبیک گفته و اسلام می‌آورند یعنی هم خود تسلیم خداوند می‌کنند و هم به تطبیق تعالیم اسلام در زندگی خود می پردازند.

نویسنده در ادامه افرود:

آنان را می‌توان در تمام اقشار جامعه یافت، از انسان‌هایی که متعصبانه به طرفداری و تبلیغ از دین های دیگری غیر از اسلام پرداخته اند تا افرادی که از هر دین و مذهبی گریزان بوده و به عشرت و خوشگذرانی دنیا دل بسته اند. مسلماً برای این افراد دل کندن از آن چه که سال های متمادی به آن دل داده بودند بسی مشکل و طاقت فرساست اما آنان با تحقیقات مداوم و دامنه دار سرانجام راه حقیقت را یافته و به آغوش اسلام بازگشته اند و جالب این جاست که آنان برای مسلمانان امروزی در جهان اسلام اظهار تأسف می کنند که دین خود را خوب نشناخته‌اند و فقط از روی تقلید و نه تحقیق آن را پذیرفته اند. آنان اعلام می‌کنند که مسلمانان امروزی از تعالیم اسلامی و دستورات پیامبر گرامی اسلام – صلى الله علیه وسلم – بسیار فاصله گرفته اند و از این رو خود تصمیم گرفته اند که دعوتگر این شاهراه سعادت و خوشبختی باشند.

در این کتاب با سرگذشت حدود صد نفر از این مسلمانان آشنا می‌شوید. از آن جایی که در کتاب ها و رسانه های عمومی از این افراد بسیار نام برده شده‌است، سرگذشت بسیاری از این نومسلمانان فقط به صورت خلاصه بیان شده است، و شرح حال تعدادی از این افراد و از جمله بارزترین آنها یوسف اسلام ستاره آهنگ‌های غربی در دهه شصت، و یوسف استس کشیش آمریکایی با جزئیات بیشتری بیان شده است، باشد که شرح حال شگفت‌انگیز آنان مایه بیداری آن دسته از جوانانی گردد که رسیدن به امیال و آرزوهای خود را در پیروی از مادیت و دوری از معنویت می بینند.

باکلیک بر روی پیوند زیر این کتاب را دریافت نمائیدتعبیر خواب در پرتو قرآن و سنتدریافت نسخه آندروید از کافه‌بازار