کشف و ضبط یک رأس کل وحشی شکارشده در منطقه حفاظت‌شده بوزین و مره‌خیل

وبگاه خبری ده‌نگی بانه‌وره؛ مهندس اخگرزاده رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان پاوه خبر از کشف و ضبط یک رأس کَل وحشی شکارشده و دو قطعه کبک وحشی در اسارت و قفس در منطقه حفاظت‌شده بوزین و مره‌خیل داد.

کشف و ضبط یک رأس کل وحشی شکارشده و دو قطعه کبک در منطقه حفاظت‌شده بوزین و مره‌خیل - © عکس: سلام پاوه

کشف و ضبط یک رأس کل وحشی شکارشده و دو قطعه کبک در منطقه حفاظت‌شده بوزین و مره‌خیل – © عکس: سلام پاوه

به گزارش وب‌سایت خبری دنگی بانه‌وره مهندس محمد اخگرزاده در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت: در مورخه ۱ خرداد ۱۳۹۵ مأمورین حفاظت محیط زیست شهرستان پاوه طی گزارشات واصله مردمی با دستور قضایی دادستان محترم شهرستان جناب آقای شریفی و با همکاری و مساعدت مأمورین پاسگاه انتظامی دودان نسبت به بازدید و تفتیش منزل و باغ دو نفر از متخلفین از قانون شکار و صید غیرمجاز اقدام کردند.

وی ادامه داد و افزود: در این تفتیش و بازرسی متأسفانه لاشه یک راس کل وحشی شکارشده به همراه دو قطعه کبک وحشی در اسارت قفس کشف و ضبط شد.

منهدس اخگرزاده در پایان ضمن تقدیر و تشکر از توجه و حمایت همه‌جانبه دادستان محترم شهرستان از مقوله محیط زیست و همکاری همه‌جانبه مأمورین خدوم انتظامی پاسگاه دودان از عموم مردم فهیم و حامیان طبیعت و محیط زیست منطقه نیز درخواست مساعدت و توجه بیشتر به موضوع ترویج و اشاعه فرهنگ محیط زیست را خواستار شد.