کسب رتبه‌ی اول حفظ قرآن توسط اسحاق اژدری
دانشجوی بانه‌وره‌ای دانشگاه فرهنگیان در ۲۶امین دوره جشنواره استانی قرآن و عترت

وب‌سایت خبری دنگی بانه‌وره؛ اسحاق اژدری دانشجوی بانه‌وره‌ای دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه موفق به کسب رتبه اول در رشته «حفظ ۳ جزء» قرآن کریم در ۲۶امین جشنواره استانی قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان شد.

 

به گزارش سایت خبری ده نگی بانوره؛ اسحاق اژدری دانشجوی بانه‌وره‌ای دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه در رشته «حفظ ۳ جزء» قرآن کریم در بیست و ششمین جشنواره استانی قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان که در نیمه دوم اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار شد، موفق به کسب رتبه اول در این رشته شد و مرحله کشوری این دوره از مسابقات قرآنی راه یافت.

به گزارش سایت دنگی بانوره بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره، زمان برگزاری مرحله کشوری ۲۶مین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه فرهنگیان استان یزد از پنج‌شنبه ۳۰ام اردیبهشت ۱۳۹۵ شروع شده و به مدت یک هفته تا پنج‌شنبه ۶ام خرداد در دو بخش خواهران و برادران در محل پردیس شهیدان پاکنژاد یزد ادامه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه فرهنگیان یزد رضایی اردانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تدوین ۱۸ رشته قرآنی در این دوره از جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان، گفت: این دوره از جشنواره با شرکت ۵۰۰ نفر در بخش خواهران و ۶۰۰ نفر در بخش برادران برگزار خواهد شد.

رضایی اردانی در ادامه راجع به رشته‌های قرآنی تدوین شده در این جشنواره کشوری، اعلام کرد: قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ یک، سه، پنج، ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل قران کریم، اذان، دعاخوانی و تواشیح ویژه برادران از جمله رشته‌های شفاهی ویژه برادران در این دوره از مسابقات است.

بیست و ششمین جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان (بیست و ششمین جشنواره کشوری  فرهنگی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان)

بیست و ششمین جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان