کسب رتبه اول رشته وبلاگ‌نویسی توسط هژیر سهرابی دانشجوی بانه‌وره‌ای
در ۲۶امین مرحله استانی جشنواره فرهنگی دانشجومعلمان

وب‌سایت خبری دنگی بانه‌وره؛ هژیر سهرابی دانشجوی بانه‌وره‌ای پردیس شهید مقصودی همدان موفق به کسب رتبه اول در رشته «وبلاگ‌نویسی» در مرحله استانی ۲۶امین جشنواره فرهنگی دانشجومعلمان در بخش علمی، ادبی، هنری و فناوری شد.

به گزارش سایت خبری ده‌نگی بانه‌وره؛ هژیر سهرابی دانشجوی بانه‌وره‌ای پردیس شهید مقصودی همدان موفق به کسب رتبه اول در رشته «وبلاگ‌نویسی» در مرحله استانی ۲۶امین جشنواره فرهنگی دانشجومعلمان در بخش علمی، ادبی، هنری و فناوری که نیمه دوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ برگزار شد، گردید و به مرحله کشوری این دوره از مسابقات که نیمه اول مردادماه ۹۵ برگزار می‌شود راه یافت.

به گزارش سایت ده نگی بانه وره این جشنواره بزرگ فرهنگی دانشگاه فرهنگیان در دو بخش «جشنواره قرآن و عترت» و «جشنواره علمی، ادبی، هنری و فناوری» در سال برگزار می‌شود که بخش اول اسفندماه و بخش دوم نیز در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود. این جشنواره با شرکت نفرات برگزیده مرحله استانی از سراسر کشور، برگزار می‌شود.

به گزارش سایت دنگی بانوره، جشنواره‌ی فرهنگی، بزرگ‌ترین رقابت فرهنگی دانشگاه فرهنگیان است که به عنوان فرصت و جایگاهی برای کشف، پرورش و هدایت استعدادهای دانشجومعلمان در رشته‌های متنوع، به صورت فرآیندی یک ساله و در مراحل مختلف برگزار می‌گردد.

کسب رتبه اول رشته وبلاگ‌نویسی توسط هژیر سهرابی دانشجوی بانه‌وره‌ای در ۲۶امین مرحله استانی جشنواره فرهنگی دانشجومعلمان

کسب رتبه اول رشته وبلاگ‌نویسی توسط هژیر سهرابی دانشجوی بانه‌وره‌ای در ۲۶امین مرحله استانی جشنواره فرهنگی دانشجومعلمان