دعوت از ژینو پیکری به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان

وبگاه خبری ده‌نگی بانه‌وره؛ ژینو پیکری، فوتبالیست ملی‌پوش افتخارآفرین بانه‌وره‌ای به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان  که ۲۲ خرداد در محل کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود، دعوت شد.

به گزارش وبسایت خبری دنگی بانه‌وره ژینو پیکری، فوتبالیست و ملی‌پوش نوجوان افتخارآفرین بانه‌وره‌ای (ساکن جوانرود) از سوی سرمربی شادی مهینی به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان که ۲۲ خرداد در محل کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود، دعوت شد.

به گزارش وبسایت خبری ده نگی بانه‌وره به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال کشور، اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۶ سال در کمپ تیمهای ملی در حالی از ۲۲ خرداد ماه آغاز می‌شود که شادی مهینی — سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان — در میان اسامی باریکنان دعوت شده ژینو پیکری از استان کرمانشاه را نیز عنوان کرد.

بازیکنان عصر روز شنبه ۲۲ خردادماه در کمپ تیمهای خود را به کادر فنی باید معرفی کنند. این اردو تا روز ۲۹ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سایت خبری دنگی بانوره در کنار ژینو پیکری، دبیر هیئت فوتبال استان کرمانشاه از حضور بختیار رحمانی در اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران خبر داد.

ژینو پیکری (پیگری)، فوتبالیست و ملی‌پوش بانه‌وره‌ای

ژینو پیکری، فوتبالیست و ملی‌پوش بانه‌وره‌ای

حسین بیگلری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: «بختیار رحمانی» و «ژینو پیکری» دو فوتبالیست کرمانشاهی (جوانرود) هستند که به اردوی تیم‌های ملی بزرگسالان و نوجوانان ایران دعوت شده‌اند.

وی افزود: رحمانی برای دیدار تدارکاتی تیم ملی مقابل قرقیزستان که قرار است سه‌شنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود به اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شده است. بیگلری یادآور شد: تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران خود را برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کند.

دبیر هیئت فوتبال کرمانشاه ادامه داد: همچنین «ژینو پیکری» فوتبالیست کرمانشاهی نیز به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شده است. وی گفت: پیکری باید از روز ۲۲ خرداد در اردوی تیم ملی حاضر شده و تا ۲۹ همین ماه زیرنظر کادر فنی به تمرینات آماده‌سازی بپردازد.

به گزارش دنگی بانه‌وره به نقل از ایسنا؛ این اردو تا روز ۲۹ خرداد ادامه خواهد داشت و در ادامه تیم ملی خود را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا که شهریور سال جاری برگزار می‌شود مهیا می‌کند.

به گزارش سایت دنگی بانه وره به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۶ سال دختران آسیا ۲۰۱۷ بر اساس رده بندی تیم ها در دور قبل مسابقات، روز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در کوالالامپور برگزار شد. نتایج قرعه کشی به شرح زیر است:
گروه A: تایلند (میزبان)، میانمار، اردن، گوام، لائوس و پاکستان
گروه B: کره جنوبی، هند، فیلیپین، مالزی، ماریانای شمالی و لبنان
گروه C: ایران، چین تایپه، بنگلادش (میزبان)، امارات، قرقیزستان و سنگاپور
گروه D: ازبکستان، استرالیا، ویتنام (میزبان)، هنگ کنگ، فلسطین و عراق
بر اساس گروه بندی فوق، حریفان از ۶ لغایت ۱۴ شهریور ۹۵ بر اساس زمانبندی زیر به مصاف یکدیگر خواهند رفت:
روز اول:
گروه A: اردن – تایلند
گروه A: گوام – پاکستان
گروه A: میانمار – لائوس
گروه B: فیلیپین – کره جنوبی
گروه B: مالزی – لبنان
گروه B: هند – ماریانای شمالی
گروه C: بنگلادش – ایران
گروه C: امارات – سنگاپور
گروه C: چین تایپه – قرقیزستان
گروه D: ویتنام – ازبکستان
گروه D: هنگ کنگ – عراق
گروه D: استرالیا – فلسطین
روز دوم:
گروه A: تایلند – لائوس
گروه A: میانمار – گوام
گروه A: اردن – پاکستان
گروه B: کره جنوبی – ماریانای شمالی
گروه B: هند – مالزی
گروه B: فیلیپین – لبنان
گروه C: ایران – قرقیزستان
گروه C: چین تایپه – امارات
گروه C: بنگلادش – سنگاپور
گروه D: ازبکستان – فلسطین
گروه D: استرالیا – هنگ کنگ
گروه D: ویتنام – عراق
روز سوم:
گروه A: لائوس – اردن
گروه A: پاکستان – میانمار
گروه A: تایلند – گوام
گروه B: ماریانای شمالی – فیلیپین
گروه B: لبنان – هند
گروه B: کره جنوبی – مالزی
گروه C: قرقیزستان – بنگلادش
گروه C: سنگاپور – چین تایپه
گروه C: ایران – امارات
گروه D: فلسطین – ویتنام
گروه D: عراق – استرالیا
گروه D: ازبکستان – هنگ کنگ
روز چهارم:
گروه A: گوام – لائوس
گروه A: پاکستان – تایلند
گروه A: میانمار – اردن
گروه B: مالزی – ماریانای شمالی
گروه B: لبنان – کره جنوبی
گروه B: هند – فیلیپین
گروه C: امارات – قرقیزستان
گروه C: سنگاپور – ایران
گروه C: چین تایپه – بنگلادش
گروه D: هنگ کنگ – فلسطین
گروه D: عراق – ازبکستان
گروه D: استرالیا – ویتنام
روز پنجم:
گروه A: لائوس – پاکستان
گروه A: اردن – گوام
گروه A: تایلند – میانمار
گروه B: ماریانای شمالی – لبنان
گروه B: فیلیپین – مالزی
گروه B: کره جنوبی – هند
گروه C: قرقیزستان – سنگاپور
گروه C: بنگلادش – امارات
گروه C: ایران – چین تایپه
گروه D: فلسطین – عراق
گروه D: ویتنام – هنگ کنگ
گروه D: ازبکستان – استرالیا