تودیع و معارفه مدیر آموزش وپرورش شهرستان جوانرود؛
این بار صندلی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جوانرود به «ولی مرادی» رسید.

ولی مرادی به‌عنوان مدیریت آموزش‌وپروش شهرستان جوانرود معرفی شد

ولی مرادی به‌عنوان مدیریت آموزش‌وپروش شهرستان جوانرود معرفی شد

به گزارش وب‌سایت خبری دنگی بانه‌وره؛ آیین تودیع و معارفه مدیریت جدید آموزش و پرورش شهرستان جوانرود برگزار و ولی مرادی با حفظ سمت، به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش این شهرستان منصوب شد.

به گزارش سایت خبری ده‌نگی بانه‌وره به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان جوانرود؛ عزت ظاهری مدیر آموزش و پرورش این شهرستان به دلیل مشکلات شخصی از پست خود استعفا داده و آقای ولی مرادی معاونت پشتیبانی تا اطلاع ثانوی با حفظ سمت بعنوان سرپرست معرفی گردید.

در این آئین که با حضور پرسنل اداری در محل نمازخانه اداره آموزش و پرورش جوانرود برگزار شد، عزت ظاهری ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی فرهنگیان در طول تصدی مدیریت از پرسنل خواست تا بیش از گذشته با آقای مرادی همکاری نمایند.

به گزارش دنگی بانه‌وره به نقل از سلام پاوه متن استعفای آقای عزت ظاهری به شرح ذیل است:

به‌نام خداوند جان‌آفرین

حمد و ستایش، خدای را بر نعمت‌های که ارزانی داشته و شکر و سپاس، او را بر اندیشه نیکویی که در دل نگاشت و درود و سلام بر پیامبر رحمت و مهربانی.

ضمن قدردانی و ارج نهادن به تلاش ارزشمند فرهنگیان شایسته، حمایت و همراهی شهروندان گرامی و اولیای محترم دانش‌آموزان و آرزوی سعادت، سربلندی و عاقبت‌بخیری و موفقیت برای دانش‌آموزان عزیز شهرستان جوانرود سرمایه‌های اصلی جامعه و تقدیراز مسئولین شهرستان و همه کسانی که در طول تصدی مدیریت آموزش و پرورش، بنده را حمایت و یاری نمودند، اکنون که به دلایل و مشکلات شخصی استعفاء داده و از خدمت همه شما خوبان درخواست عفو و بخشش دارم. امیدوارم با حمایت برادر عزیزمان آقای مرادی که این مسئولیت خطیر را پذیرا شده‌اند، موفقیت آموزش و پرورش را فراهم آوریم.

طاعات و عبادت همه عزیزان مقبول ایزدمنان.
از اظهار و بیان الطاف بیکران همه شما سپاسگزارم.